Problemy w dodatku Quests

W tym dziale znajdziesz pomoc w kwestiach natury technicznej, a także asystę przy problemach z kontem.
Peryf
Posty: 2
Frakcja: Horda
Rasa: Krwawe elf
Klasa: Mag
BattleTag: MajkeLo#2517

Re: Problemy w dodatku Quests

Post autor: Peryf »

Błąd LUA, gra zawiesza się przy wybraniu questu. Nie wczytuje tłumaczenia.

Dragonflight, Ruby Lifeshrine, Haephesta, Quest ID=67080

-- Addon: WoW_Quests (version: 10.A36) 2024.02.12

LUA:

Kod: Zaznacz cały

Message: Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoW_Quests.lua:2471: script ran too long
Time: Tue Feb 20 18:20:09 2024
Count: 3
Stack: Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoW_Quests.lua:2471: script ran too long
[string "@Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoW_Quests.lua"]:2471: in function `WOW_ZmienKody'
[string "@Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoW_Quests.lua"]:2553: in function `QTR_ExpandUnitInfo'
[string "@Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoW_Quests.lua"]:1398: in function `QTR_Translate_On'
[string "@Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoW_Quests.lua"]:1268: in function `QTR_QuestPrepare'
[string "@Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoWPL.lua"]:459: in function <Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoWPL.lua:353>

Locals: message = "Szukasz pracy, YOUR_GENDER(alchemiku;alchemiczko)?NEW_LINENEW_LINEKonsorcjum Rzemieślników zamówiło u mnie roztwory alchemiczne. NPC_GENDER(Ciekaw;Ciekawa) jestem, jak działa ta nowa forma zamówień, jednakże ręce mam pełne roboty.NEW_LINENEW_LINETo świetna okazja dla ciebie, YOUR_GENDER(mój uczniu;moja uczennico). Stwórz alchemiczne roztwory poprzez oddestylowanie starych, następnie zanieś je do Haephesty. Znajdziesz ja, jeśli pójdziesz prosto, drogą za mną."
target = nil
nr_1 = 105
nr_2 = 112
nr_3 = 120
QTR_forma = "Ciekaw"
nr_poz = 2013266035
nr_poz2 = 26
(*temporary) = "                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               (*temporary) = "Ciekaw"
(*temporary) = " jestem, jak działa ta nowa forma zamówień, jednakże ręce mam pełne roboty.

To świetna okazja dla ciebie, Ciekaw jestem, jak działa ta nowa forma zamówień, jednakże ręce mam pełne roboty.

To świetna okazja dla ciebie, Ciekaw jestem, jak działa ta nowa forma zamówień, jednakże ręce mam pełne roboty.

To świetna okazja dla ciebie, Ciekaw jestem, jak działa ta nowa forma zamówień, jednakże ręce mam pełne roboty.

To świetna okazja dla ciebie, Ciekaw jestem, jak działa ta nowa forma zamówień, jednakże ręce mam pełne roboty.

To świetna okazja dla ciebie, Ciekaw jestem, jak działa ta nowa forma zamówień, jednakże ręce mam pełne roboty.

To świetna okazja dla ciebie, Ciekaw jestem, jak działa ta nowa forma zamówień, jednakże ręce mam pełne roboty.

To świetna okazja dla ciebie, Ciekaw jestem, jak działa ta nowa forma zamówień, jednakże ręce mam pełne roboty.

To świetna okazja dla ciebie, Ciekaw jestem, jak działa ta nowa forma zamówień, (*temporary) = "Szukasz pracy, alchemiku?

Konsorcjum Rzemieślników zamówiło u mnie roztwory alchemiczne. NPC_GENDER(Ciekaw;Ciekawa) jestem, jak działa ta nowa forma zamówień, jednakże ręce mam pełne roboty.

To świetna okazja dla ciebie, Ciekaw jestem, jak działa ta nowa forma zamówień, jednakże ręce mam pełne roboty.

To świetna okazja dla ciebie, Ciekaw jestem, jak działa ta nowa forma zamówień, jednakże ręce mam pełne roboty.

To świetna okazja dla ciebie, Ciekaw jestem, jak działa ta nowa forma zamówień, jednakże ręce mam pełne roboty.

To świetna okazja dla ciebie, Ciekaw jestem, jak działa ta nowa forma zamówień, jednakże ręce mam pełne roboty.

To świetna okazja dla ciebie, Ciekaw jestem, jak działa ta nowa 
Ostatnio zmieniony 20 lut 2024, 18:45 przez Peryf, łącznie zmieniany 1 raz.
Peryf
Posty: 2
Frakcja: Horda
Rasa: Krwawe elf
Klasa: Mag
BattleTag: MajkeLo#2517

Re: Problemy w dodatku Quests

Post autor: Peryf »

Dragonflight, Life Vault Ruins, NPC Elementalist Taiyang
Quest ID=66441

-- Addon: WoW_Quests (version: 10.A36) 2024.02.12

LUA:

Kod: Zaznacz cały

Message: Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoW_Quests.lua:1364: attempt to call global 'QTR_ExtendedUnitInfo' (a nil value)
Time: Tue Feb 20 18:43:20 2024
Count: 1
Stack: Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoW_Quests.lua:1364: attempt to call global 'QTR_ExtendedUnitInfo' (a nil value)
[string "@Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoW_Quests.lua"]:1364: in function `QTR_Translate_On'
[string "@Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoW_Quests.lua"]:1268: in function `QTR_QuestPrepare'
[string "@Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoWPL.lua"]:459: in function <Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoWPL.lua:353>

Locals: typ = 1
(*temporary) = <function> defined =[C]:-1
(*temporary) = QuestNPCModelText {
 0 = <userdata>
}
(*temporary) = nil
(*temporary) = "Zwiadowcy donoszą, że ten żywiołak szybko rośnie."
(*temporary) = false
(*temporary) = QuestNPCModelText {
 0 = <userdata>
}
(*temporary) = "attempt to call global 'QTR_ExtendedUnitInfo' (a nil value)"
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Kalinkus
Posty: 787
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Kalinkus#2587
Kontakt:

Re: Problemy w dodatku Quests

Post autor: Kalinkus »

pobierz aktualizacja addonu najnowsza wersja jest z 2024-02-18
Gloria Victis
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Kalinkus
Posty: 787
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Kalinkus#2587
Kontakt:

Re: Problemy w dodatku Quests

Post autor: Kalinkus »

Message: Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoW_Quests.lua:2721: attempt to concatenate global 'gossipX' (a nil value)
Time: Mon Apr 1 16:52:54 2024
Count: 1
Stack: Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoW_Quests.lua:2721: attempt to concatenate global 'gossipX' (a nil value)
[string "@Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoW_Quests.lua"]:2721: in function `func'
[string "@Interface/AddOns/DialogueUI/API.lua"]:224: in function `ProcessActiveObjects'
[string "@Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoW_Quests.lua"]:2761: in function `QTR_DUIGossipFrame'
[string "@Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoW_Quests.lua"]:356: in function `QTR_Gossip_Show'
[string "@Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoWPL.lua"]:479: in function <Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoWPL.lua:357>

Locals: fontString = FontString {
0 = <userdata>
}
_font1 = "Interface\AddOns\WoWpoPolsku\Fonts\frizquadratatt_pl.ttf"
_size1 = 11.999999
_1 = ""
firstHeight = 27.733330
(*temporary) = <function> defined =[C]:-1
(*temporary) = FontString {
0 = <userdata>
}
(*temporary) = <function> defined @Interface/AddOns/WoWpoPolsku/WoW_Quests.lua:3116
(*temporary) = nil
(*temporary) = " "
(*temporary) = nil
(*temporary) = nil
(*temporary) = "attempt to concatenate global 'gossipX' (a nil value)"
countFontString = 4
gossip = <table> {
1 = "Chroń innych w ten sam sposób, jaki ty byś chciał, by Światłość nad tobą czuwała."
2 = "Nie troskaj się, jeżeli zawiedziesz."
3 = "Światłość kocha każdego niezależnie czy odnosi sukcesy, czy upada. Światłość pragnie, byś nieustannie dawał z siebie wszystko. Byś dążył do czynienia dobra... oraz, byś podnosił się gdy poniesiesz klęskę."
}
offset = 48.000010
Gloria Victis
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1020

Re: Problemy w dodatku Quests

Post autor: Platine »

Dzisiejsza aktualizacja dodatku rozwiąże ten błąd.
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1020

Re: Problemy w dodatku Quests

Post autor: Platine »

Okazuje się, że aktualizacja naprawiła zgłoszony błąd dodatku, ale uszkodziła poprawne wyświetlanie tekstów "Cele zadania:". Dzisiejsza aktualizacja powinna to wszystko naprawić.
Awatar użytkownika
Administrator
Gary
Posty: 201
Frakcja: Przymierze
Rasa: Człowiek
Klasa: Paladyn
BattleTag: Gary#2402

Re: Problemy w dodatku Quests

Post autor: Gary »

Platine pisze: 05 kwie 2024, 17:03 Okazuje się, że aktualizacja naprawiła zgłoszony błąd dodatku, ale uszkodziła poprawne wyświetlanie tekstów "Cele zadania:". Dzisiejsza aktualizacja powinna to wszystko naprawić.
Cześć, taki error w nowej wersji:

Obrazek
Awatar użytkownika
WoWpoPolsku Team
Platine
Posty: 1020

Re: Problemy w dodatku Quests

Post autor: Platine »

Dzięki za informację. Dodałem definiowanie tablic tekstów gossip do początku modułu Quest, więc nie powinno już być tego błędu. Nowa aktualizacja dodatku jest już dostępna.
ODPOWIEDZ